بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران

بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران
کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد دی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان اولین و بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران به صورت شبانه روزی آماده پذیرش و ارائه خدمات درمان سرپایی و بستری جهت اختلالات روانپزشکی و ترک اعتیاد با مدیریت دکتر شهرام حسام بختیاری، به بیماران گرامی می باشد.

درمان بیماری اعتیاد

ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر به روش های گوناگونی انجام می پذیرد. در مراکز ترک اعتیاد بنا به روش های قابل ارائه و تشخیص پزشک معالج و تیم پزشکی، به درمان بیماران می پردازند. فرق بین مراکز ترک اعتیاد در الگو و روش آن ها برای ترک اعتیاد است. در اکثر مراکز ترک اعتیاد از روش های سم زدایی و درمان دارویی استفاده می شود.

بهترین روش ترک اعتیاد

در کلینیک ترک اعتیاد دی بهترین و به روزترین متد درمان های ترک اعتیاد که مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است استفاده می شود. کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد دی برای درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر به درمان ریشه ای بیماری اعتیاد می پردازد. در کلینیک ترک اعتیاد دی از داروهای آگونیست برای درمان اعتیاد استفاده نمی شود و برای هر بیمار متناسب با شرایط او درمان شخصی ارائه می گردد. درمان هر بیمار شامل روان درمانی، سم زدایی مواد مخدر، درمان اختلالات روانی هم زمان و دیگر روش های درمان می باشد که با توجه به نظر پزشک متخصص به صورت فردی ارائه می شود.

بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران

بهترین کلینیک ترک اعتیاد 

کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد دی با مدیریت دکتر شهرام حسام بختیاری و با مجوز درمان بستری سوء مصرف مواد مخدر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به طور حرفه ای و تخصصی در زمینه های روانپزشکی و روانشناسی و همچنین ترک اصولی و علمی اعتیاد به انواع مواد مخدر فعالیت می کند که شامل بررسی های تشخیصی، درمان های دارویی و غیردارویی، مشاوره های ترک اعتیاد و روش های مختلف روان درمانی فردی و گروهی جهت بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی و روان تنی از جمله سوء مصرف و وابستگی به انواع مواد مخدر، مواد محرک و مواد روانگردان می باشد.

بهترین کلینیک ترک اعتیاد در تهران

کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد دی یک مرکز تخصصی در زمینه بستری و درمان اعتیاد در تهران است و وجه تمایز کلینیک ترک اعتیاد دی با دیگر مراکز ترک اعتیاد این است که از درمان بیمار با داروهای مخدردار از جمله بوپرنورفین و متادون که خود به شدت اعتیاد آور می باشند، استفاده نمی شود و هدف کلینیک دی از درمان بیمار، درمان هر گونه اعتیاد به دارو و مواد مخدر است. بنای درمان اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد دی بر سم زدایی و درمان اختلالات زمینه ای و روانپزشکی بیمار و نیز درمان عوارض روانی ثانویه مصرف مواد مخدر است.

بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران

نحوه درمان اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد دی

در واقع درمان بیماری اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد دی به شکل چند تخصصی و چند وجهی انجام می شود و تلاش بر آن است که جهت هر بیمار الگوی درمانی متفاوتی، متناسب با شرایط جسمانی و روانی و همچنین ماده مخدر مصرفی، مدت زمان مصرف و مقدار مصرف وی، طراحی و اجرا گردد. کلینیک ترک اعتیاد دی به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات مشاوره ترک اعتیاد و بستری ترک اعتیاد به بیماران می باشد. مرکز ترک اعتیاد دی با دو بخش بستری مجزا جهت خانم ها و آقایان، محیطی امن، آرام، تخصصی و مجهز با بهترین امکانات رفاهی برای درمان بیماری اعتیاد فراهم آورده است.

کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد دی بهترین کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران است که با مجهزترین وسایل و امکانات رفاهی آماده پذیرش بیماران و همچنین ارائه خدمات درمان سرپایی و درمان بستری بیماران روانپزشکی و ترک اعتیاد تحت نظر پزشک متخصص، روانپزشک، تیم پزشکی و پرستاری مجرب می باشد.