معرفی دکتر بختیاری

معرفی دکتر بختیاری
دکتر شهرام حسام بختیاری متولد سال 1347 صاحب امتیاز و ریاست کلینیک روانپزشکی و درمان اعتیاد دی دارای بورد تخصصی روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد.
ایشان در سال 1371 موفق به اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند.

دکتر بختیاری در سال 1374 با رتبه ممتاز جهت گذراندن دوره تخصص روانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد و در سال 1377 موفق به دریافت بورد تخصصی در این رشته گردید.
وی گروه درمانی و روانکاوی را نزد استاد شهیر جناب آقای دکتر مجد فرا گرفت و همچنین دوره های تخصصی دیگر مانند آمیزش درمانی، روش های مختلف روان درمانی ، نوروفیدبک و ... را نزد اساتید این رشته ها گذراند.

ایشان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در بیمارستان تهرانپارس مشغول به کار شدند و اولین بخش روانپزشکی در بیمارستان های جنرال کشور را فعال نمودند و مدیریت آنرا بر عهده گرفتند و همزمان مدتی در سازمان بهزیستی(درمانگاه ترک اعتیاد شهید فامیلی و مرکز ,TC...) خدمات قانونی خود را گذراندند. ایشان در همین زمان برای اولین بار در ایران درمان سم زدایی مواد فوق سریع مخدر (UROD) را برای درمان و ترک اعتیاد انجام و رواج دادند.

دکتر بختیاری از سال 1381 تا کنون به عنوان موسس و رئیس کلینیک روانپزشکی و درمان اعتیاد دی فعالیت داشته که منجر به حسن شهرت این کلینیک بعنوان اولین مرکز تخصصی روانپزشکی با مجوز بخش بستری درمان و ترک اعتیاد از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و یکی از موفق ترین مراکز درمانی در زمینه اعتیاد، روانپزشکی و روانشناسی شده است.

 

جهت مشاهده گالری تصاویر دکتر بختیاری اینجا کلیک کنید.