بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران

بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران
کلینیک ترک اعتیاد دی به واسطه برخورداری از خدمات و امکانات بیمارستانی و همچنین سم زدایی و ارائه خدمات با کیفیت مشاوره‌ای، روانپزشکی و روان درمانی به صورت شبانه روزی به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران گزینه ای‌ بسیار مناسب و مطمئن برای بهبودی کامل و ریشه ای بیماری اعتیاد می باشد.
حضور دکتر بختیاری (متخصص روانپزشکی) بعنوان موسس و صاحب امتیاز مرکز ترک اعتیاد دی و مروج سم زدایی فوق سریع مواد مخدر (UROD) برای اولین بار در ایران، یکی از نقاط قوت مرکز ترک اعتیاد دی می باشد.

بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران

همان طور که می دانیم اعتیاد یک بیماری جسمی و روحی است که باید به طور علمی و ریشه ای درمان شود. برای ترک اعتیاد تنها درمان دارویی، قطع مصرف مواد مخدر و سم زدایی کافی نیست. بیمار و حتی خانواده بیمار نیاز به آموزش و حمایت دارند. بنابراین انتخاب کلینیک ترک اعتیاد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران

انتخاب بهترین مرکز ترک اعتیاد

بسیاری از مراکز ترک اعتیاد تنها به فکر منافع خود می باشند نه درمان علمی اعتیاد، به همین دلیل دست به هرگونه درمان غیر اصولی مانند استفاده از داروهای شبه مخدری همچون متادون و بوپرنورفین که خود اعتیادآور هستند و یا کاشت ایمپلنت نالتروکسان که با وجود قیمت گزاف آن ممکن است در بدن بیمار بترکد و باعث مرگ بیمار شود، می زنند که خطرات زیادی برای بیمار دارد و نه تنها بیمار را درمان نمی کند بلکه او را با مشکلات جدی تری مواجه می سازد.

در این مراکز به دلیل این که بیمار کامل درمان نشده معمولاً بعد از مدت کوتاهی مصرف مجدد مواد مخدر را شروع می کند و بیمار به این باور می رسد که نمی تواند اعتیاد خود را ترک کند و دچار ترک های ناموفق اعتیاد می شود و همین مراکز به ظاهر ترک اعتیاد باعث می شوند که بیمار و اطرافیانش به راحتی از ترک اعتیاد نا امید شوند.

بنابراین توصیه می شود که برای درمان اصولی و ریشه ای اعتیاد به مواد مخدر به جای دنبال شعارهای تو خالی و پوچ و درمان های عجیب و غریب، به قدمت و سوابق موفق کلینیک، تحقیق در مورد تخصص و سابقه پزشک مجموعه، بررسی امکانات مرکز و نظرات بیماران ترک اعتیاد بروید و بهترین گزینه را برای ترک اعتیاد انتخاب کنید و یک بار برای همیشه از شر سوء مصرف و وابستگی به مواد مخدر رها شوید.

بهترین مرکز ترک اعتیاد تهران

کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد دی

کلینیک ترک اعتیاد دی، با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه ترک اعتیاد توانسته است به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد در کشور و بالاترین میزان درمان موفق اختلالات روانی و اعتیاد شناخته و تثبیت شود. از افتخارات مرکز ترک اعتیاد دی سم زدایی فوق سریع و به کارگیری جدیدترین روش های علمی ترک اعتیاد مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان می باشد. همچنین تا به امروز کلینیک ترک اعتیاد دی با گسترش خدمات و امکانات خود به صورت بیمارستانی، به عنوان مجهزترین و موفق‌ترین مرکز روانپزشکی و ترک اعتیاد کشور مشغول به کار می‌باشد. 

بخشی از خدمات کلینیک ترک اعتیاد دی

خدمات روانپزشکی، خدمات ترک اعتیاد، مشاوره و روانشناسی، خدمات بستری، سم زدایی مواد مخدر، حضور جناب آقای دکتر شهرام حسام بختیاری، آموزش مهارت های پیشگیری از لغزش و عود اعتیاد، آموزش مهارت های زندگی پس از ترک اعتیاد، خدمات رفاهی و ورزشی، اتاق های وی آی پی و خصوصی، پیگیری درمان پس از ترخیص بیمار، درمان اختلالات روانی همزمان