درباره کلینیک دی

درباره کلینیک دی
کلینیک روانپزشکی و درمان اعتیاد دی با نام ثبتی (پردیس طب الوند به شماره ثبت ۳۰۸۲۰۳) توسط دکتر شهرام حسام بختیاری متخصص روانپزشکی بنیان گذاشته شد.
وی در سال 1377 با درجه بورد تخصصی از دانشکاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و فعالیت حرفه ای و تخصصی خود را در زمینه تشخیص و درمان اختلالات روانپزشکی و نیز بیماری اعتیاد آغاز کرد که از ابتدا متمرکز بر درمان های تخصصی بستری و بیمارستانی بود از جمله اینکه پیشگام در انجام انواع درمان های سم زدایی سریع و فوق سریع و سایر روشهای علمی درمان و پیشگیری ازعود اعتیاد در کشور بوده است و تا کنون به عنوان موسس و صاحب امتیاز مرکز روانپزشکی و درمان اعتیاد دی فعال می باشد.

کلینیک ترک اعتیاد دی دارای مجوز درمان بستری سوء مصرف مواد از وزارت بهداشت درمان و آموزشی پزشکی است و فعالیت های عمده ما در زمینه های روانپزشکی و روانشناسی است و شامل بررسی های تشخیصی، درمانهای دارویی و غیردارویی، مشاوره و روشهای مختلف روان درمانی انفرادی و گروهی جهت بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی و روان تنی و از جمله اعتیاد و به عبارت دیگر سوء مصرف و وابستگی به انواع مواد مخدر، مواد محرک و مواد روانگردان می باشد.

مرکز ترک اعتیاد دی یک مرکز منحصر به فرد تخصصی در زمینه بستری و درمان اعتیاد در کشور است و آنچه اقدامات درمانی این مرکز را از سایر مراکز ترک اعتیاد متمایز می کند این است که از داروهای مخدردار ازجمله متادون و بوپرنورفین که خود به شدت اعتیاد آورند، در درمان بیماران استفاده نمی شود و در عوض بر سم زدایی مواد و درمان اختلالات زمینه ای و روانپزشکی فرد و نیزعوارض روانی ثانویه به مصرف و درواقع درمان بیماری اعتیاد به شکل چند تخصصی و چند وجهی تمرکز داریم و تلاش می شود جهت هر بیمار الگوی درمانی متفاوتی متناسب با شرایط جسمانی و روانی خود او طراحی و اجرا گردد. کلینیک ترک اعتیاد دی بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ارایه خدمات مشاوره و بستری ترک اعتیاد و روانشناسی به بیماران می باشد. مرکز ترک اعتیاد دی با دو بخش بستری مجزا جهت خانم ها و آقایان، محیطی آرام و مجهز برای درمان بیماری اعتیاد فراهم آورده است.

کلینیک ترک اعتیاد دی

مرکز ترک اعتیاد دی بهترین کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران است که با مجهزترین وسایل و امکانات رفاهی آماده ارایه خدمات درمان سرپایی و بستری بیماران روانپزشکی و اعتیاد می باشد. کلینیک ترک اعتیاد دی دارای دو بخش مجزا جهت بستری خانم ها و آقایان می باشد و تمامی درمان ها تحت نظر پزشک متخصص روانپزشکی و تیم پزشکی و پرستاری مجرب صورت می گیرد.

امید داریم که بتوانیم دراین زمینه قدم های موثری برداشته و کمک کنیم تا حداکثر میزان بهبودی در وضعیت بیماران مبتلا بوجود آید و سطوح بهداشت روانی جامعه ارتقا پیدا کند.

جهت مشاهده ی امکانات رفاهی کلینیک دی اینجا کلیک کنید