درباره کلینیک دی

درباره کلینیک دی
کلینیک روانپزشکی و درمان اعتیاد دی توسط دکتر شهرام حسام بختیاری متخصص روانپزشکی بنیان گذاشته شد.
وی در سال 1377 با درجه بورد تخصصی از دانشکاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد و فعالیت حرفه ای و تخصصی خود را در زمینه تشخیص و درمان اختلالات روانپزشکی و نیز بیماری اعتیاد آغاز کرد که از ابتدا متمرکز بر درمان های تخصصی بستری و بیمارستانی بود از جمله اینکه پیشگام در انجام انواع درمان های سم زدایی سریع و فوق سریع و سایر روشهای علمی درمان و پیشگیری ازعود اعتیاد در کشور بوده است و تا کنون به عنوان موسس و صاحب امتیاز مرکز روانپزشکی و درمان اعتیاد دی فعال می باشد.

کلینیک ترک اعتیاد دی دارای مجوز درمان بستری سوء مصرف مواد از وزارت بهداشت درمان و آموزشی پزشکی است و فعالیت های عمده ما در زمینه های روانپزشکی و روانشناسی است و شامل بررسی های تشخیصی، درمانهای دارویی و غیردارویی، مشاوره و روشهای مختلف روان درمانی انفرادی و گروهی جهت بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی و روان تنی و از جمله اعتیاد و به عبارت دیگر سوء مصرف و وابستگی به انواع مواد مخدر، مواد محرک و مواد روانگردان می باشد.

مرکز ترک اعتیاد دی یک مرکز منحصر به فرد تخصصی در زمینه بستری و درمان اعتیاد در کشور است و آنچه اقدامات درمانی این مرکز را از سایر مراکز ترک اعتیاد متمایز می کند این است که از داروهای مخدردار ازجمله متادون و بوپرنورفین که خود به شدت اعتیاد آورند، در درمان بیماران استفاده نمی شود و در عوض بر سم زدایی مواد و درمان اختلالات زمینه ای و روانپزشکی فرد و نیزعوارض روانی ثانویه به مصرف و درواقع درمان بیماری اعتیاد به شکل چند تخصصی و چند وجهی تمرکز داریم و تلاش می شود جهت هر بیمار الگوی درمانی متفاوتی متناسب با شرایط جسمانی و روانی خود او طراحی و اجرا گردد. کلینیک ترک اعتیاد دی بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ارایه خدمات مشاوره و بستری ترک اعتیاد و روانشناسی به بیماران می باشد. مرکز ترک اعتیاد دی با دو بخش بستری مجزا جهت خانم ها و آقایان، محیطی آرام و مجهز برای درمان بیماری اعتیاد فراهم آورده است.

مرکز ترک اعتیاد دی بهترین کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران است که با مجهزترین وسایل و امکانات رفاهی آماده ارایه خدمات درمان سرپایی و بستری بیماران روانپزشکی و اعتیاد می باشد. کلینیک ترک اعتیاد دی دارای دو بخش مجزا جهت بستری خانم ها و آقایان می باشد و تمامی درمان ها تحت نظر پزشک متخصص روانپزشکی و تیم پزشکی و پرستاری مجرب صورت می گیرد.

امید داریم که بتوانیم دراین زمینه قدم های موثری برداشته و کمک کنیم تا حداکثر میزان بهبودی در وضعیت بیماران مبتلا بوجود آید و سطوح بهداشت روانی جامعه ارتقا پیدا کند.

جهت مشاهده ی امکانات رفاهی کلینیک دی اینجا کلیک کنید